sâmbătă, octombrie 5, 2024

Biletul zilei (20 noiembrie): Cotă 11 din 6 meciuri!

Avem nevoie de 15 goluri în cele 6 meciuri pe care le-am selectat, bine cadrate. Mai multe predicții pe 3plus.ro, unde ieri cota 10 și sistemul 3-4-3 au fost câștigătoare.

Ieri nu a fost chiar ziua noastră: 4 verzi și 3 roșii. Am pierdut pe Siracusa (10 victorii în ultimele 10 partide, acum egal), Levandiakos (7 victorii și un egal, ieri prima înfrângere) și Novara (fără victorie până ieri, când a întors după pauză, revenind de la 0-1 pentru a se impune cu 2-1). Schimbăm un pic tactica și astăzi mergem doar pe goluri. Cel mai greu meci este și primul: cotă 1.9. După ar trebui să iasă pe bandă, dacă avem în vedere statisticile.

Freiburg F – Koln F 1R1+ & 2R1+ (1.37)

Germania, fete, ora 20:30. Am remarcat că la ambele echipe, în cele 7 meciuri disputate până acum s-a marcat cel puțin un gol în prima repriză. O boabă în partea a doua ar trebui să fie o formalitate.

Paderborn II – Lippstadt 3+ (1.4)

Germania 4 Vest, ora 20:00. Pe teren propriu, satelitul lui Paderborn are 6 din 7 meciuri cu 4+, toate cu 3+. Oaspeții au 7 deplasări consecutive cu 2+, 5 din 7 cu 3+.

Ihud Bnei Shfaran – Hapoel IKS 1R1+ & 2R1+ (1.57)

Israel 2, ora 19:00. S-a reluat campionatul în Israel, în plin război. Chiar nu știm cu exactitate dacă efectivele echipelor au avut de suferit din cauza conflictului din Gaza, dar un lucru am remarcat: în toate cele 7 jocuri ale gazdelor de până acum s-a dat gol în prima repriză. Să pice unul și în partea secundă și pronosticul se anunță biruitor.

LKS Lodz II – Pogon Siedice 3+ (1.55)

Polonia III – 2 liga, ora 17:00. În ultimele 8 meciuri ale vizitatorilor s-au dat cel puțin 3 goluri. Nici gazdele nu sunt o echipă care să se apere cu înverșunare: au 7 din 8 cu 2+, 5 din 8 cu 3+, 3 din 8 cu 4 sau mai multe goluri.

Levante – Santander 2+ (1.28)

Spania, liga 2, ora 22:00. În toate cele 8 deplasări ale lui Racing Santander s-au dat cel puțin 2 goluri, în 7 din 8 s-au dat 3 sau mai multe.

Proxy – El Nasr Taadeen 3+ (1.9)

Egipt 2, ora 14:30. Oaspeții formează una dintre echipele atipice din Egipt, una care marchează și încasează mult. În toate meciurile lor s-a dat gol în prima repriză, iar în 7 din 8 a fost 3+.

Sugestiile de mai sus reprezintă doar opinia editorului și nu sunt o garanție a câștigului.

Mai multe predicții pe 3plus.ro, unde ieri cota 10 și sistemul 3-4-3 au fost câștigătoare.