João Janeiro și-a reziliat contractul cu FCU Craiova

Anghel Catalin

FCU Craiova și João Janeiro au hotărât, de comun acord, rezilierea contractului. Acest lucru s-a efectuat la solicitarea lui João Janeiro, din cauza unor probleme personale intempestive, după cum anunță oltenii.

,,Sperăm ca, în viitor, João să aibă șansa să se întoarcă la Craiova. Chiar dacă perioada sa în Bănie a fost una scurtă, colaborarea a fost extrem de plăcută. Multă baftă, João!”, se arată în comunicatul FCU.

author avatar
Anghel Catalin
Cătălin Anghel este redactor și supraveghează atent cele mai noi informații din Craiova, când vine vorba de sport sau de administrația locală. Este absolvent al facultății de Litere din cadrul Universității din Craiova - specializarea Jurnalism și licențiat în presa sportivă. Scrie pentru Jurnalul Olteniei încă din anul 2018.
Distribuie acest articol