EconomieOltOlteniaA fost semnat contractul „Extinderea și reabilitarea rețelelor de alimentare cu apă și apă uzată în aglomerarea Corabia”. Programul Operațional Infrastructura Mare (POIM) Jurnalul Olteniei 12 iulie 2021 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio TAGGED:alimentareapaapa uzatacontractcorabiaextinderepoimreabilitareretele Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent Mănăstirea Arnota din judeţul Vâlcea a sărbătorit 385 de ani de atestare documentară Articolul următor Zeci de persoane lovite de fulger în India ULTIMA ORA VIDEO: Mobilizare pe râul Olteț după dispariția unui adolescent Mehedinți: accident pe DN 56A, intervenție de amploare PSD a decis să voteze Guvernul Veștea. Lista miniștrilor Ilie Bolojan, reconfirmat la șefia PNL cu majoritate Horoscop 22–28 iunie 2026: Marte intră în Gemeni PNL cere demisii: Bode, Bogdan, Veștea, Thuma și Gorghiu Ludovic Orban, prezent la Congresul PNL: „Mă întorc acasă!” Craiova pregătește servicii moderne pentru prevenirea și tratarea adicțiilor Agresiune în Craiova: Bărbat lăsat inconștient pe stradă Iulian Chirița, campion european U21 la tenis de masă