ActualitateOltOlteniaA fost semnat Contractul de Lucrări „Extindere facilități de depozitare nămol tratat și reabilitare infrastructura transfer apă uzată către SEAU” Jurnalul Olteniei 6 octombrie 2020 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio TAGGED:apa uzatacompania de apa oltextindere facilitati de depozitarelucrarinamol tratat Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent A fost reluată circulaţia feroviară pe ruta directă Slatina – Piatra Olt Articolul următor Măștile faciale, ineficiente pe timp de ploaie ULTIMA ORA Ziua Dunării, sărbătorită la Drobeta-Turnu Severin Caniculă în România: Trenurile CFR vor avea întârzieri Podul Giurgiu-Ruse se închide temporar. Atenție, șoferi! Risipă la Slatina: Primăria demolează un loc de joacă nou Primarul din Tismana rupe tăcerea după reținere: „Nu sunt vinovat” Nicușor Dan a convocat CSAT. Temele de pe agendă Siegfried Mureșan, propus de PNL, USR și UDMR ca premier Răzbunare în Slatina: Bărbat reținut pentru o agresiune Tânăr reținut după un conflict în familie la Târgu Jiu RELOC Craiova a modernizat 19 locomotive prin PNRR