ActualitateOltOlteniaA fost semnat Contractul de Lucrări „Extinderea rețelelor de apă uzată în aglomerarea Șerbănești – Crâmpoia” Jurnalul Olteniei 25 septembrie 2020 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio TAGGED:apa uzatacompania de apa oltpoim Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent Vâlcea a sărit de 2.000 de cazuri de coronavirus Articolul următor Se menține numărul ridicat de cazuri noi de COVID-19 ULTIMA ORA Ziua Dunării, sărbătorită la Drobeta-Turnu Severin Caniculă în România: Trenurile CFR vor avea întârzieri Podul Giurgiu-Ruse se închide temporar. Atenție, șoferi! Risipă la Slatina: Primăria demolează un loc de joacă nou Primarul din Tismana rupe tăcerea după reținere: „Nu sunt vinovat” Nicușor Dan a convocat CSAT. Temele de pe agendă Siegfried Mureșan, propus de PNL, USR și UDMR ca premier Răzbunare în Slatina: Bărbat reținut pentru o agresiune Tânăr reținut după un conflict în familie la Târgu Jiu RELOC Craiova a modernizat 19 locomotive prin PNRR