ActualitateDoljOlteniaPrimul contract de execuție lucrări în cadrul „Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată în județul Dolj, în perioada 2014-2020” s-a semnat astăzi Jurnalul Olteniei 17 iunie 2020 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio TAGGED:apaapa uzataCAOoltenia Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent Poluare pe Dunare. Sursa, necunoscuta Articolul următor Visul lui Rotaru se poate împlini: Tamaș e liber pentru CSU! ULTIMA ORA Ziua Dunării, sărbătorită la Drobeta-Turnu Severin Caniculă în România: Trenurile CFR vor avea întârzieri Podul Giurgiu-Ruse se închide temporar. Atenție, șoferi! Risipă la Slatina: Primăria demolează un loc de joacă nou Primarul din Tismana rupe tăcerea după reținere: „Nu sunt vinovat” Nicușor Dan a convocat CSAT. Temele de pe agendă Siegfried Mureșan, propus de PNL, USR și UDMR ca premier Răzbunare în Slatina: Bărbat reținut pentru o agresiune Tânăr reținut după un conflict în familie la Târgu Jiu RELOC Craiova a modernizat 19 locomotive prin PNRR