Actualitate Jurnalul Olteniei 8 martie 2018 Share SHARE „Să aveţi parte de o primăvară frumoasă şi însorită şi de clipe minunate alături de cei dragi! La mulţi ani, doamnelor şi domnişoarelor!”Gheorghe Ilie Costeluș, primarul orașului Filiași. Jurnalul Olteniei See Full Bio Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent ALDE Dolj: O LEGE ÎN ACORD CU INTERESELE INDUSTRIEI ROMÂNEȘTI ȘI ALE CONSUMATORILOR CASNICI Articolul următor Dispărut de o săptămână, găsit mort pe un câmp din Vitomireşti ULTIMA ORA Ziua Dunării, sărbătorită la Drobeta-Turnu Severin Caniculă în România: Trenurile CFR vor avea întârzieri Podul Giurgiu-Ruse se închide temporar. Atenție, șoferi! Risipă la Slatina: Primăria demolează un loc de joacă nou Primarul din Tismana rupe tăcerea după reținere: „Nu sunt vinovat” Nicușor Dan a convocat CSAT. Temele de pe agendă Siegfried Mureșan, propus de PNL, USR și UDMR ca premier Răzbunare în Slatina: Bărbat reținut pentru o agresiune Tânăr reținut după un conflict în familie la Târgu Jiu RELOC Craiova a modernizat 19 locomotive prin PNRR