Cel mai mare site de poker din lume

  1. Admiral 100 Rotiri Gratuite: Dacă sunteți interesat să aflați mai multe, vă recomandăm să verificați alte cazinouri Trustly.
  2. Jocuri Ca La Aparate Aztec Magic Bonanza - Atunci când un pariorul face un depozit, cazinoul online, creează automat un cont care este conectat la contul bancar al jucătorului..
  3. 777 Păcănele: În colaborare cu Neo Games, loteria VA s-a angajat să lanseze noi jocuri în mod regulat.

Gratis română ruletă populară online

Jocuri Ca La Aparate Wild Spartans
Joc 3D slots este o mulțime ca un joc de PC in miniatura.
20 Tichete Bingo Superbet
Dacă nu vă puteți îngrijora, nu vă mai faceți griji, deoarece vă sfătuim cu privire la cel mai bun curs de acțiune din secțiunea următoare.
Orice, upgrade la un joc pe bani reali este de până la tine și cazinou.

Blackjack pentru bani jocuri de noroc

Jocuri De Păcănele Spinomenal Online Gratis
Toată lumea vrea să devină milionar și sloturile online sunt cel mai simplu mod de a face acest lucru.
Jocuri Cu 777
Gamecocks conduc, de asemenea, țara în blocuri pe joc la 7,8.
Caesars Casino 50 Free Spins

PNȚCD vrea alianță politică cu partidul lui Liviu Dragnea

Delia Pătru

Președintele PNȚCD, Aurelian Pavelescu, anunță că pregătește o alianță politică cu Alianța pentru Patrie (APP), noul partid al fostului președinte PSD Liviu Dragnea.

„O alianță politică între PNȚCD și APP este mai mult decât vitală pentru România, răspunzând dezideratului celei mai mari părți a poporului român, în perspectiva alegerilor generale din 2024, de constituire a unei platforme formată din partidele suveraniste autentice”, potrivit unui comunicat de presă citat de G4Media.

Liviu Dragnea a participat, sâmbătă, la ședința Biroului de Conducere al PNȚCD, unde s-a discutat despre o alianță „națională suveranistă”.

Potrivit comunicatului, Dragnea crede că PNL și PSD și-au dat mâna într-o „alianță a trădării naționale”, iar bătălia electorală din 2024 nu va mai fi între stânga și dreapta, ci intre suveranism și globalism, între „dragoste de țară și vânzare de țară”.

De asemenea, Pavelescu, a spus că este nevoie de o forță politică care să militeze pentru o „Europă a Națiunilor Suverane, alături de celelalte forțe europene suveraniste”.

Foto: Facebook/Aurelian Pavelescu

author avatar
Delia Pătru
Delia Pătru s-a dedicat jurnalismului de aproape 18 ani. Dacă primii ani au format-o in presa scrisa, ultimii 8 ani, în rolul de editor online la Jurnalul Olteniei, au învățat-o cum să aducă știrea mai aproape de oameni, în timp real. Crede cu tărie că, indiferent de suportul pe care citim, hârtie sau ecran, calitatea informației rămâne principală.
Distribuie acest articol