Jocuri blackjack mobil gratuite

  1. 77777 Păcănele Gratis: Există o funcție de chat live pe site-ul Prestige Spin.
  2. Joc 77777 Gratis - JackpotCity oferă o gamă largă de sloturi populare, cum ar fi multe altele.
  3. Jocuri Slots Free: Așa cum am spus și mai sus, în 2026 Ways of the Dragon gratis există 10 simboluri simple..

Jocuri de cazinou online blackjack gratis

Jocuri Ca La Aparate Mermaid S Diamond
Există mii de cazinouri din care puteți alege pe internet, dar cum să îl găsiți pe cel mai bun care oferă bonusuri uriașe de loialitate.
Coduri Promotionale Casino Fara Depunere
O astfel de considerație echitabilă face ca dead or alive two să fie o atracție pentru persoanele cu risc scăzut.
În Marea Britanie, jucătorii pot folosi Gamstop pentru a se autoexclude din aproape toate cazinourile licențiate, dacă doresc.

Cele mai profitabile română păcănele mobil

Conti Cazino Cod Bonus Fara Depunere
Când se referă la efecte vizuale, 50 Lions nu este exact de ultimă oră, dar asta face parte din recurs.
Jocuri Ca La Aparate Lil Lady
Acest lucru se va întâmpla odată ce Consiliul de control al jocurilor din Pennsylvania o va permite.
Jocuri Rummy

ALDE Dolj: Investiţiile în economie au crescut cu 9,2%

Deputat Ion Cupă, Președinte ALDE Dolj: „Unii lideri PNL ar trebui să renunțe la a mai copia USR în privința fakenews-urilor despre guvernare. Nu doar că nu tăiem de la investiții, ci dimpotrivă, le creștem”.

Competiția între PNL și USR privind minciunile despre actuala guvernare cunoaște un nou avânt. Domnul Florin Cîțu pare decis să se autodepășească la producția de știri false despre mersul economiei românești.

Să afirmi că economia merge prost și că guvernul taie masiv de la investiții pentru a plasa banii în cheltuieli neproductive înseamna sa ignori total nu doar cifrele Comisiei Naționale de Prognoză (care, atenție, nu a greșit niciodată estimarile și evaluările în ultimii trei ani!!!), dar și cifrele Eurostat sau cele ale FMI sau ale Băncii Mondiale.

Teoriile fruntașului liberal la fakenews nu au niciun fel de susținere în realitatea economică românească. Institutul Naţional de Statistică a publicat a doua evaluare care confirmă creşterea economică de 5% înregistrată de România în primul trimestru al acestui an, un avans economic de peste trei ori mai mare faţă de cel înregistrat pe ansamblul UE, respectiv 1,5%.

În ceea ce priveste valoarea investiţiilor în economie, acestea nu doar ca nu au scăzut ci, dimpotrivă, au crescut în trimestrul I cu 9,2%.

Creșterea economică consolidată nu e doar o cifră pozitivă în statistici. Ea se reflectă în creşterea veniturilor populaţiei, aşa cum ne-am angajat prin programul de guvernare.

Câştigul salarial mediu net a crescut în luna mai cu 14,7% faţă de aceeaşi lună a anului trecut ajungând la 3.101 lei faţă de 2.704 lei în luna mai 2018, iar câştigul salarial real, adică puterea de cumpărare, a fost mai mare cu 10,2% faţă de luna mai 2018.

Oare când va avea curajul domnul Cîțu să recunoască adevărul despre economia româneasca a acestor ani?!

BIROUL DE PRESĂ ALDE DOLJ

author avatar
Jurnalul Olteniei
Distribuie acest articol