ActualitateDoljEconomieOlteniaAnunț de lansare a proiectului – REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEGARCEA ÎN VEDEREA CREȘTERII EFICIENȚEI ENERGETICE – ORAȘUL SEGARCEA, JUDEȚUL DOLJ Jurnalul Olteniei 8 noiembrie 2019 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent 40 de secretari de stat PSD, eliberați din funcție Articolul următor Tineri, voluntari la ISU Gorj ULTIMA ORA Controale în construcții: amenzi de 19 milioane de lei Profit record în bănci: când ajung banii în economie? Tradiție, artă și fotografie la Good Food by Ponton Doi primari din Gorj, reținuți în aceeași zi. Percheziții la primării și anchete în trei localități Decizie importantă pentru Calea Eroilor: recepția poate fi semnată Slatina: Șoferul lui De Mezzo a bătut un coleg Raită prin viață- Despre noi. Despre popor, clasa superpusă și hoții Claudiu Manda, atac la Bolojan: „V-ați dovedit un mincinos” Orşova: Tragedie pe Dunăre; un tânăr găsit înecat Ambasadorul României la Moscova, convocat la MAE rus