EconomieOltA fost semnat contractul „Extinderea facilităților de captare, înmagazinare și tratare apă potabilă în aglomerarea Bălteni-Perieți-Schitu”. Programul Operațional Infrastructura Mare (POIM) Jurnalul Olteniei 15 iulie 2021 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio TAGGED:apa potabilabaltenicontractextinderefacilitatiperietipoimschitusemnare Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent UE vrea să interzică vânzarea mașinilor pe benzină și motorină din 2035 Articolul următor Cel puțin 33 morți și zeci de dispăruți în Germania, din cauza ploilor și inundațiilor violente ULTIMA ORA Risipă la Slatina: Primăria demolează un loc de joacă nou Primarul din Tismana rupe tăcerea după reținere: „Nu sunt vinovat” Nicușor Dan a convocat CSAT. Temele de pe agendă Siegfried Mureșan, propus de PNL, USR și UDMR ca premier Răzbunare în Slatina: Bărbat reținut pentru o agresiune Tânăr reținut după un conflict în familie la Târgu Jiu RELOC Craiova a modernizat 19 locomotive prin PNRR CJ Olt extinde centrul de sănătate mintală de la Spitalul Slatina ANM: Cod roșu de caniculă. Harta temperaturilor extreme Mii de lei pentru lăcașurile de cult din Târgu Jiu