ActualitateEconomieOltOlteniaA fost semnat Contractul de Furnizare „Echipamente și utilaje” din cadrul proiectului „Dezvoltarea infrastructurii de apă și apă uzată din județul Olt, în perioada 2014-2020”. Programul Operațional Infrastructura Mare (POIM) Jurnalul Olteniei 6 mai 2021 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio TAGGED:apaapa uzatacontractdezvoltarefurnizare echipamenteinfrastructuraoltpoimutilaje Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent Peste 650 de persoane, vaccinate anti – Covid la Spitalul Militar Craiova Articolul următor 13 luptători români, în ultima bătălie pentru Tokyo 2020 ULTIMA ORA Ziua Dunării, sărbătorită la Drobeta-Turnu Severin Caniculă în România: Trenurile CFR vor avea întârzieri Podul Giurgiu-Ruse se închide temporar. Atenție, șoferi! Risipă la Slatina: Primăria demolează un loc de joacă nou Primarul din Tismana rupe tăcerea după reținere: „Nu sunt vinovat” Nicușor Dan a convocat CSAT. Temele de pe agendă Siegfried Mureșan, propus de PNL, USR și UDMR ca premier Răzbunare în Slatina: Bărbat reținut pentru o agresiune Tânăr reținut după un conflict în familie la Târgu Jiu RELOC Craiova a modernizat 19 locomotive prin PNRR