ActualitateDoljEconomieOlteniaAnunț de lansare a proiectului – REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEGARCEA ÎN VEDEREA CREȘTERII EFICIENȚEI ENERGETICE – ORAȘUL SEGARCEA, JUDEȚUL DOLJ Jurnalul Olteniei 8 noiembrie 2019 Share SHARE Jurnalul Olteniei See Full Bio Distribuie acest articol Facebook Whatsapp Whatsapp Email Copy Link Print Articolul precedent 40 de secretari de stat PSD, eliberați din funcție Articolul următor Tineri, voluntari la ISU Gorj ULTIMA ORA Slatina: Șoferul lui De Mezzo a bătut un coleg Raită prin viață- Despre noi. Despre popor, clasa superpusă și hoții Claudiu Manda, atac la Bolojan: „V-ați dovedit un mincinos” Orşova: Tragedie pe Dunăre; un tânăr găsit înecat Ambasadorul României la Moscova, convocat la MAE rus Oprescu: AUR este izolat politic după minciuna votului Vinted: Isterie în online din cauza anunțurilor bizare Oprescu: PSD își asumă guvernarea cu Sorin Grindeanu Dolj: A vrut s-o scoată la întâlnire, ea l-a reclamat IGSU avertizează: Nu lăsați copiii în mașină pe caniculă